אירועים משפחתיים

חייגו עכשיו לתחיה ויואל 054-2023531, ואתם מסודרים.

יש, יש, יש חגיגה!
ימי הולדת
בר ובת מצוה
חתונות כסף וזהב
מפגשים משפחתיים
מצגות מעוצבות אישית
ימי הולדת
כי גדלתי בשנה
ימי הולדת רבים כבר ראיתם אבל כזה עדיין לא היה. הרקדות מלהיבות לצלילי שירים משמחים והפעלה מתוכננת וספונטנית של הקהל. השמעת ברכות במיקרופון, גם כאלה שהוכנו מראש וגם כאלה הנאמרות בשמחה על-ידי הנוכחים. האירוע מותאם לטעמם של בעלי השמחה והוא סוג נוסף של מתנה אותה הם מקבלים ביום חגם, בידיעה או בהפתעה.

בר/בת מצוה
ואתם רוקדים
איך מפיקים אירוע שמפיק את המיטב מבני-נוער וממבוגרים? תחיה ויואל יובילו אתכם לכל אורך האירוע המיוחד שלכם. זה יתחיל עם הכנת חתן או כלת השמחה בשירה ונגינה שיהפכו אותם לכוכבי הערב. ימשיך בקבלת הפנים, בה תתענגו על מוסיקת הרקע המדהימה של הגיטרה והחליל. כאשר האורחים יגיעו נפצח כולם יחד בשיר. הפתעות הערב, הסרטים, הברכות והמצגות לכבוד חתני וכלות השמחה הצעירים יישזרו בטבעיות אל תוך הרצף הנעים.

חתונות כסף וזהב
ותבוא עליכם הברכה
מה טוב יותר מלחגוג סיכום של שנים רבות וטובות, מוקפים בילדים, נכדים, בני-משפחה וחברים. זה הזמן לכתוב לבני-הזוג, להכין להם אלבום, לשתף את הבאים בסוד העניינים ולפנות לתחיה ויואל. יחד נמצא את הדרך להביא אל האירוע את המוסיקה והשירים האהובים על חתן וכלת השמחה וניצור אירוע שידבר ללבם וילהיב את כולם.

מפגשים משפחתיים
אחח פגישה שכזאת!
כאשר זה מגיע למשפחה, כל סיבה טובה למסיבה. קבלת פנים מוסיקלית תתן את הרקע המתאים למפגשי בני כל הדורות, מכל הכיוונים. הפעלת בני המשפחה בצורה חווייתית, מגבשת ופתוחה תעצים את השמחה. צעד אחר צעד נעמיד את כולם על הרגליים ונרקוד יד ביד. האהבה המשפחתית והמוסיקה האהובה יתחברו בהרמוניה מדהימה.

מצגות מעוצבות
שיר רק לי ולך!

מה יותר אישי מלהקדיש שיר לאדם אהוב? להקדיש לו שיר עם מצגת תמונות אישיות. בין אם אתם חוגגים יום הולדת, בר מצווה, חתונת כסף או זהב, בטוח יש לכם אלבומים גדושי תמונות שראוי לשמר ותמיד רוצים להראות. תחיה ויואל יערכו את התמונות למצגת שקופיות מרהיבה שתלווה במילותיו של שיר שייכתב לבעל/ת השמחה. וכשכל המשפחה שרה ביחד החגיגה הופכת מושלמת.

 

חייגו עכשיו לתחיה ויואל 054-2023531, ואתם מסודרים.

© 2017 שירה בציבור עם תחיה ויואל | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress