גיבוש עובדים

 

חייגו עכשיו לתחיה ויואל 054-2023531 ואתם מסודרים.

שלוש ארבע ולעבודה – ערבי גיבוש לעובדים
אירוע כזה עוד לא היה לכם
אם אתם מחפשים איך לצאת מהשגרה ולתת לעובדים ערב מגבש באמת שטעמו הטוב יישאר וייזכר ימים רבים לאחר מכן, תחיה ויואל הם האנשים הנבחרים שלכם. מקוריות, חברתיות ומקצועיות הם הדבק החזק שלהם המצליח לחבר בין צוותים בשירה סוחפת ואדירה. כן, עם הזמן גם הנמרצים שביניהם וגם השקטים יותר ימצאו את עצמם בחוויה מרגשת כחלק ממעגל משותף ואנרגטי המוציא מכל אחד את הטוב שבו ברגעים בלתי נשכחים.
ערב גיבוש – מרעיון למימוש
תחיה ויואל מתאימים לכל ארגון, חברה, מפעל ומוסד ערב מיוחד. רוצים לחגוג הישג מיוחד של הצוות? לטפוח על שכמם של עובדים מצטיינים ולשבח את מאמציהם? לשמח את העובדים ולפנק אותם בערב שכולו הנאה ושיתוף פעולה? ספרו מהי מטרת האירוע ותקבלו שפע רעיונות למתן ערך מוסף לערב כך שיתרום גם למטרה שהצבתם לעצמכם כחברה וגם למשתתפים בו כפרטים. הסינרגיה המוסיקלית תעשה כאן את שלה.
איתכם בכל מקום ובכל זמן
צלילי חלילית הבארוק של תחיה וגיטרת הג'ז של יואל מתנגנים בכל עת ובכל חלל, עם כל קהל. באפשרותכם למצוא במבנה הארגון עצמו מקום מתאים לאירוע בחדר הישיבות, אולם ההתכנסויות ואפילו למשך מספר שעות להתאים את האזור בו עובדים מדי יום למקום חגיגי ביותר בו יתקיים ערב הגיבוש שלכם. כמובן ניתן לערוך את האירוע במקומות נוספים כמו אולמות אירועים, חיק הטבע, הכול לפי אופי האירוע וטעמם של הנוכחים.
כל העובדים שרים רוקדים
נגיע אל הערב המיוחל כאשר אנו מוכנים לקראתו. תחיה ויואל מביאים את כלי הנגינה, ציוד ההגברה, המחשב, המסך, מקרן השקופיות, כל מה שצריך כדי לעטוף את העובדים בצלילים הנוגעים בלב ובנשמה. נתחיל את הערב בנגינה ואט אט נעבור מהקשבה לשירה מלכדת ולהשתתפות פעילה. המוסיקה תחבר בין הנוכחים, תחושת היחד תתגבר יותר ויותר עד שנסחף את כולם לשיר, לרקוד ולצאת יד ביד במחול. לזה יקרא גיבוש עובדים!

ושמחת בחגיך והיית אך שמח

העובדים הם המשאב היקר ביותר בחברה שלך, אז למה לא לפנק אותם מדי פעם? לא לחגוג ביחד? אם אתם ממילא מבלים את רוב ימות החול ביחד, אז למה כי חגי ישראל לא חייבים להסתכם רק במשלוח מנות בפורים ושי לחג בפסח. עם תחיה ויואל, יש לך הזדמנות לגבש  את העובדים ולהפוך אותם לחברים. זה לא דורש הרבה מאמץ, רק לפתוח את הלב והפה ולקבל את פני החגים בשירה בציבור סוחפת בליווי גיטרה, חלילית ושקופיות מרהיבות.

חייגו עכשיו לתחיה ויואל 054-2023531 ואתם מסודרים.

 

© 2017 שירה בציבור עם תחיה ויואל | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress