שירה בציבור – ועכשיו כולם ביחד!

חייגו עכשיו לתחיה ויואל 054-2023531, ואתם מסודרים.

כל המילים השמחות, מוסיקה סוחפת, שקופיות מתחלפות, מחיאות כפיים ועיניים נוצצות אומרים דבר אחד – ערבי שירה בציבור כאן ועכשיו, מחברים בין כולנו ברגש חם. תחיה ויואל רודובסקי, מוסיקאים מחוננים שהשירה בנשמתם יארגנו איתכם ובשבילכם ערב שכולו הנאה צרופה ובילוי מושלם.

אירועים לכל מטרה
ערבי שירה בציבור הם שם כולל לאירועים מכל קצווי הקשת המשפחתית, העסקית והחברתית. חתונת הזהב של ההורים מתקרבת? רוצים לגבש את העובדים בצורה חווייתית ומלהיבה? מחפשים דרך שתגרום ללקוחות להרגיש חלק מהמערכת? מתלבטים איך להקפיץ את ליל הסדר בקיבוץ גם השנה? עכשיו אתם יודעים איך להגיע ליעד שהצבתם לעצמכם בדרך מקצועית, מיומנת, נעימה ובטוחה.

מוסיקה בקצב שלכם

נעים להכיר, תחיה ויואל רודובסקי – זוג מוסיקאים וירטואוזים. יואל מעולם הגיטרה והג'אז, תחיה על מגוון חליליות עם חיבה לעידן הבארוק. עורכים ערבי שירה בציבור שנים רבות ומכירים את המגוון העצום של המוסיקה בארץ כאת כף ידם. תחיה ויואל ימצאו עבורכם את הרפרטואר המשקף את סגנונכם. ערב השירה בציבור שלכם יכול להיות חלוצי, מודרני, פיוטי, ישראלי, לועזי, מותאם לחג או לאירוע שבחרתם.

כל ההתחלות קלות
שיחה טלפונית, זה כל מה שאתם צריכים כדי להיכנס למסלול המהיר לערב שירה בציבור מוצלח ומרגש. ספרו לנו מה מטרת הערב, מי החוגגים, איזה אופי אתם רוצים לשוות למפגש. עכשיו הכול פתוח כי התכנון נמצא בידיים טובות, התוכן כולל הדגשים המוסיקליים נקבעים מבעוד מועד. לפניכם סטנדרט חדש באיכות השירה ובגמישות לצורכי הקהל כאחד. זה יהיה ערב מקסים שייצור זיכרונות טובים.

שיטת הכול כלול
תחיה ויואל אחראיים על הצד המוסיקלי והאומנותי עד הפרטים הקטנים. לפני תחילת המופע מביאים ומחברים את ציוד ההקרנה וההגברה הממוחשב והמתקדם. במהלך המופע מנגנים בגיטרה ובמגוון חליליות, שרים מכל הלב, מציגים שקופיות יפהפיות, מפעילים ומפתיעים, עוברים עם המיקרופון ומה נאמר, הקהל פשוט יוצא מגדרו!

חייגו עכשיו לתחיה ויואל 054-2023531, ואתם מסודרים.

© 2017 שירה בציבור עם תחיה ויואל | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress