יש לי יום הולדת

למה אתם מחכים? חייגו עכשיו לתחיה ויואל 054-2023531.

לאמא יש יום הולדת? סבא וסבתא חוגגים חתונת זהב? בין אם זו מסיבת פרישה מהעבודה, מסיבה של יום הולדת עגול 60, 70 או 80, או כנס מחזורים, תמיד אתם מחפשים רעיון למשהו שונה, איכותי, אחר. משהו שכולם יוכלו להשתתף בו ויגרום לכם להרגיש שמחים ומגובשים

הנה מה טוב ומה נעים שבת משפחה גם יחד. יום הולדת יש רק פעם בשנה, יום הולדת עגול רק פעם בעשור וימי נישואים זו בכלל חגיגה. כל גיל נושא איתו אופי מיוחד, תקווה והבטחה, ומי כמוכם מכירים את בעלי השמחה. אתם אלה יודעים כמה חשוב להם היום הזה ועליכם מוטלת המשימה להכין מסיבה כדי שההנאה שלהם מיום ההולדת תהיה שלמה.לכן ברור שחשוב להפוך כל אירוע לחגיגה שלא שוכחים אף פעם.
אז יש לכם ברכות, מתנות, עוגה, מטעמים, ובמשפחה כמו במשפחה, יש גם לכל אחד תפקיד קבוע. תמיד ידוע מי מכין סלטים, מי מארגנת אלבום תמונות, מי כותב את הברכה. אבל לא לכל משפחה יש את 'רכז התרבות' שיוסיף תוכן לאירוע, ודווקא הפעם אתם רוצים שינוי מרענן שייתן לרוח החיה שבכם לפרוץ בשירה סוחפת ואדירה.

גיטרה, חלילית ושירים יפים

יש לנו פתרון בשבילכם! חייגו אל תחיה ויואל והם כבר יביאו אתם שפע רעיונות מוסיקליים , יצירתיים ושמחים. תחיה ויואל יבררו מראש מה אתם רוצים שיהיו התכנים של האירוע וישלבו אותם בדיוק ברגעים הנכונים, כך שהאווירה תהיה אוהדת, נרגשת ומחבקת, עם כל החום והאהבה שאתם באמת מרגישים.
ולא משנה איפה אתם רוצים לערוך את יום ההולדת- בחצר הבית, במסעדה, אצל קרובי משפחה, במועדון או באולם, כל מקום יתאים לצלילי הקסם של תחיה ויואל. בין אם תרצו מוסיקת רקע בנגינה חיה, בין אם אתם אוהבים שירים ישנים או להיטים חדשים, הופעות של בני משפחה וזמרים אורחים, תחיה ויואל מבטיחים לכם שיהיה שמח!
עם תחיה ויואל רודובסקי אין לכם צורך לדאוג להגברה, הקרנה, ברקו, מסך או מחשב. הציוד תמיד יוצב מבעוד מועד, בהתאם לתנאים הפיסיים והאקוסטיים בשטח. את פני הבאים תמיד תקדם מוסיקה בנגינהחיה ונקנח עם שירה בציבור שמתאימה לכל הגילאים ותסחוף את כל המשפחה והאורחים.

אז קדימה! היום זה היום ועכשיו זה הזמן לתצוגת הכישרונות המשפחתית בנגינה וזמרה.
למה אתם מחכים? חייגו עכשיו לתחיה ויואל 054-2023531.

© 2017 שירה בציבור עם תחיה ויואל | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress